Достава во Скопје

Pizza Delivery

Достава во Скопје

Delivery

pizza skara

 Pizza Skara Крчма ви нуди бесплатна достава на пица и скара

Пица и скара ресторанот Крчма во Скопје е пионерот за достава на пица и скара до вашиот дом. Пред 12 години нашиот “Скара delivery service” беше првиот од тој вид Капиштец, Скопје и од тогаш верно им стоиме на располагање на сите оние кои сакаат пица или скара експресно доставена до нивната врата. Посветени сме на тоа да Ви ја понудиме и доставиме најдобрата и највкусната пица во Скопје на најбрз можен начин. Вие само јавете се на некој од нашите телефони, одберете од нашето мени и нашиот Pizza delivery сервис ќе среди све друго.

Доставата на скара за нарачки над 300 денари е БЕСПЛАТНА.
за нарачка до 299 ден. наплатуваме 30 денари екстра за доставата

Пица и скара достава во Скопје
Нарачај веднаш!

 

 

Со секоја нарачана пица за достава добивате БЕСПЛАТНО
една PEPSI Кола 0,5л

Tel: (02) 3 118 718, • 077/666 293, • 078/538 001 •

Каде доставуваме бесплатно во Скопје

  • КАПИШТЕЦ • ЦЕНТАР • ВОДНО • КОЗЛЕ
  • КАРПОШ • ТРНОДОЛ • ЖДАНЕЦ
  • ТАФТАЛИЏЕ • ЦРНИЧЕ

каде доставуваме во Скопје

Потребна ви е брза достава на пица за вашата средба со некој бизнис партнер? Нарачајте некоја од нашите врвни италијански пици со моцарела, или после успешната бизнис зделка зашто да не им понудите на вашите деловни пријатели да ја пробаат легендарната даска “ КРЧМА“.
Имате журка, забава, прослава, годишница и потребна ви е репрезентативна храна? Јавете ни се и сигурно за вас ќе договориме нешто поповолно . Нашиот брз и љубезен сервис ви стои на располагање во секое време.