Free pizza delivery

Pizza Delivery

Pizza КРЧМА

Бесплатна Достава во Скопје
Pizza Скара

pizza delivery in Skopje

Pizza во Капиштец, Skopje
Нарачајте и пробајте некоја од пиците на Pizza Крчма во Скопје и ние ќе ви ја доставиме до вашата адреса бесплатно што е можно побрзо.Express Pizza Delivery in Skopje! Сагата “Pizza Скара Крчма“ започна во сега веќе далечната 2003година..

За нас

најдобрата скара на жар во градот

Пица Крчма во Скопје

Happy Hours

Акција до 14 часот

ponuda pizza plus pepsi 200 denari
200 ден.
60ден.
200 ден.
150 ден.
100 ден.
200 ден.
150 ден.

За сите вас кои сте љубители на вкусната пица или специјалитети од нашата скара секој ден до 14 часот ви ги нудиме следниве пакет специјалитети по супер поволни цени во нашата прекрасна летна бавча:

Достава мени

Pizza Skara

За сечиј Вкус

Delivery

Мени

За сите вас кои сте љубители на вкусната пица или специјалитети од нашата скара на жар а немате време да не посетите нудиме брза и љубезна пица/скара достава до вашата адреса во Скопје. Со секоја нарачана пица добивате бесплано сокче.
Кликнете и нарачајте веднаш, нема да зажалите!

Пица Достава мени

Скара Достава мени

За вашата забава

The perfect

Blend

Happy

Birthday

Имате роденденска забава, журка, прослава, годишница и потребна ви е репрезентативна храна? Јавете ни се и сигурно нешто поповолно за вас ќе договориме. Нашиот брз и љубезен сервис ви стои на располагање во секое време.

Контакт со нас

Пица катеринг за вашата забава

bacon-2

Скара на жар

Welcome

Скара на жар